Často kladené otázky

Prečo treba vidieť muzikál?

Ako sa môžeme stať partnermi projektu spoločenskej zodpovednosti Odpad je poklad?

Požadované informácie ohľadom partnerstva , alebo záujem o partnerstvo napíšte na adresu organizátora, spoločnosť ABICON Trade, spol. s r.o : odpadjepoklad@gmail.com 

Kto si môže objednať zhliadnutie on-line muzikálu Odpad je poklad?

Pre svojich žiakov a študentov si môžu muzikál objednať samotné školy, alebo aj zriaďovatelia týchto škôl. Mestá, obce, VÚC a iní.  Muzikál trvá cca 35 minút, aby sa "zmestil" do jednej vyučovacej hodiny.

Aký je postup, keď máme záujem objednať si muzikál Odpad je poklad?

Objednať a zakúpiť toto predstavenie pre jednu a viac tried sa os 1.6.2022 bude dať prostredníctvom
platformy www.toottoot.fm.
Cena lístka/ zakúpenie kódu pre jednu triedu je: 64,80 EUR

Kto si môže objednať zhliadnutie on-line muzikálu Odpad je poklad?

Pre svojich žiakov a študentov si môžu muzikál objednať samotné školy, alebo aj zriaďovatelia týchto škôl. Mestá, obce, VÚC a iní.

Aký je postup, keď máme záujem objednať si muzikál Odpad je poklad?

Pre prístup k zhliadnutiu muzikálu Odpad je poklad, je potrebné zakúpiť vstupenku. Cena vstupenky je 64,80 Eur (s DPH) a vstupenka je platná 1 deň po zakúpení vstupenky a pre sledovanie v rámci jednej triedy. 

Po úspešnom zakúpení vstupenky (úspešnej platbe) vám vstupenka bude ihneď doručená do emailu, ktorý ste pri nákupe zadali. V emaile budete mať uvedený aj link, na ktorom je muzikál dostupný (https://tootoot.fm/sk/stream/628df185532ffa05e05ce1ed). Po otvorení tohto linku je potrebné zadať kód vstupenky (kód nájdete v prílohe na vstupenke; môžete zadať celý kód, alebo len posledných 8 znakov zvýraznených tučným písmom). Po zadaní kódu a odomknutí videa, môžete muzikál sledovať.

Sledovanie muzikálu je možné cez ľubovolné zariadenie (počítač, tablet, mobil, cez televízor alebo projektor pripojený na počítač) a je potrebné mať dostatočné a stabilné internetové pripojenie.

Koľko stojí objednanie si zhliadnutia on-line muzikálu pre jednu triedu, teda získanie jedného prístupového kódu do aplikácie, kde je muzikál uložený?

Cena zhliadnutia on-line muzikálu pre jednu triedu predstavuje  64,80 EUR vrátane DPH

Keď obdržíme prístupový kód k muzikálu Odpad je poklad, bude k nemu aj návod ako ho správne použiť, aby sme ho mohli v triede premietať?

Áno, dostanete aj pokyny na správny postup použitia prístupového kódu.

Koľko minút trvá online muzikál Odpad je poklad?

Muzikál je koncipovaný tak, aby nepresiahol jednu vyučovaciu hodinu.

Kde sa môžem bližšie informovať ohľadom muzikálu Odpad je poklad?

Požadované informácie píšte na adresu organizátora, spoločnosť ABICON Trade, spol. s r.o : odpadjepoklad@gmail.com