Umelecký tím

Autorka projektu, námetu, scenára a textov piesní:

Bohumila Tauchmannová, ktorá bola dva krát nominovaná za projekty spoločenskej zodpovednosti na ocenenie Krištáľové krídlo.

Autor songov a scénickej hudby:

Milan Dočekal, zakladateľ skupiny Team a autor viacerých hitov Teamu, kde pôsobil ako spevák, hráč na klávesy a skladateľ viac ako dvadsať rokov. Za jeho pôsobenia skupina Team získala tri krát ocenenie Zlatý slávik.

Hudobná produkcia, dramaturgia, réžia, audio postprodukcia:

Ľubomír Horňák, je už viac ako 20 rokov známy z pôsobenia v hudobnej skupine Elán od roku 1991 doteraz. Pamätáme si ho ako moderátora TV Markíza v hudobnej relácii Fayn. Pôsobí ako hráč na klávesové nástroje. Je aranžér, producent, autor filmovej hudby a mnohých pôvodných slovenských muzikálov a multimediálnych show. Je autorom pôvodnej slovenskej oratórnej tvorby uvádzanej v Ríme pod záštitou Veľvyslanectva SR pri Svätej Stolici ( PROGLAS, PATER NOSTER, Cyril a Metod, Žalmy z Bojnej)

Režisér EKO Road Show Odpad je poklad:

Pavol Smolík Operný a rozhlasový režisér, dramaturg , scenárista, pedagóg. Pôsobil tiež ako generálny riaditeľ SND, riaditeľ Opery SND a v ďalších funkciách.

Réžia a dramaturgia Online muzikálu Odpad je poklad:

Ľubomír Horňák  autor filmovej hudby a mnohých pôvodných slovenských muzikálov (o.i. pre divadlo Nová scéna v Bratislave: Kráľ Dávid, Mata Hari, Madame de Pompadour, Mária Terézia / autor multimediálnych show Vlčia stráž a Bohumila Tauchmannová Režírovala viaceré vzdelávacie aktivity v rámci projektov spoločenskej zodpovednosti, ktorých je autorkou

Dramaturg a pomocný režisér EKO SHOW:

Miroslav Tauchmann je študentom réžie a dramaturgie na Katedre bábkarskej tvorby Vysokej školy múzických umení v Bratislave.

Scéna a kostýmy:

Jaroslav Válek  Popredný slovenský scénograf, ocenený za najlepšiu scénografiu Dosky 2009. Scénograficky sa podieľal na vyše 200 inscenáciách nielen na Slovensku. Bol riaditeľom UDD SND.

Animácie:

Matúš Astrab Audiovizuálny umelec tvoriaci prevažne vo forme multimediálnych inštalácií, animácií a fotografií. Posledná samostatná výstava bola inštalovaná v Banskej Bystrici v roku 2021 v Rozkvet Gallery. Interaktívna inštalácia Proces smrti sa stala súčasťou výstavy Creative playground v Košickej Kunsthalle.

Coproducent, produkčný, projekt manager:

Vladimír Moško Majiteľ, konateľ spoločnosti  MC production, ktorá je manažérskou, produkčnou a vydavateľskou spoločnosťou hudobnej skupiny ELÁN. Projekty: Megakoncert ELÁN, Praha, Letenská pláň, 100 tisíc divákov, Československé hudobne turné  skupiny ELÁN: ELÁN Best OF, ELÁN Best OF Vol. 2,  ELÁN v divadle, ELÁN Živých nás nedostanú, ELÁN 50, Projekt  AVE MÁRIA, Jožo Ráž

Interpreti:

Acapella For You   „EKO song“

Raper Tono S a detský spevácky zbor Slovenského rozhlasu  „Stará mama hovorí“

Karmen Pál-Baláž a detský spevácky zbor Slovenského rozhlasu „Za siedmymi stromami“

Detský spevácky zbor Slovenského rozhlasu pod vedením dirigenta Adriána Kokoša „Dávame gól“

The AnyOne „Recyklujeme – bicyklujeme“ a „Odpadková lavína“

Miroslava Miškechová  „Planéta v pohode“

Bruno Oravec a Miroslava Miškechová a detský spevácky zbor Slovenského rozhlasu „ Dávame gól“ – claim muzikálu